Atletski klub Zagreb

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu

U Kutini je u subotu 4. studenog u organizaciji Atletskog kluba Moslavina održano Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu. Nastupilo je deset članova našeg kluba – trojica mlađih kadeta, trojica limača i četiri limačice. Najbolji među našim mlađim kadetima bio je Matej Marković, koji je na utrci na 1 km zauzeo 20. mjesto s rezultatom 3:55. U istoj je utrci Ivan Petranović bio 22. s 3:57, a Noa Jošić 26. s 4:18. Najbolji plasman od naših atletičara imao je Frano Plazanić, koji je na utrci limača (0,8 km) bio 9. s rezultatom 2:57. Nikola Zlatić i Rayan Benaoun u istoj su utrci osvojili 12., odnosno 13. mjesto s 3:03, odnosno 3:04. Luna Ramić bila je najbrža limačica našeg kluba – na utrci na 0,8 km zauzela je 19. mjesto s 3:06, a u istom je vremenu kao 20. ciljem prošla Jelena Petranović. Tina Polić bila je 26. s 3:10, a Tonka Polić 32. s 3:24. Rezultati

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu


komentiranje je zabranjeno.