ATLETSKI KLUB ZAGREB ULIX

Prvenstvo Balkana za veterane i veteranke u dvorani

U Beogradu je u subotu i nedjelju 10. i 11. ožujka održano Prvenstvo Balkana za veterane i veteranke u dvorani, na kojem je nastupilo dvoje članova našeg kluba – Kruno Ledić (kategorija M50) i Sandra Šarić (kategorija Ž45). Kruno je pobijedio na 400 m s rezultatom 59,85 te osvojio 2. mjesto na 200 m s 26,60. Sandra je osvojila 3. mjesto na bacanju kugle sa 7,20, 4. mjesto na 200 m s 37,57 te 5. mjesto na 60 m s 10,51. Tako su članovi našeg kluba s ukupno jednim zlatom, jednim srebrom i jednom broncom sudjelovali u ukupno 30 medalja (11 zlatnih, 12 srebrnih i 7 brončanih) koje su osvojili hrvatski atletičari na tom natjecanju.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Prvenstvo Balkana za veterane i veteranke u dvorani