ATLETSKI KLUB ZAGREB ULIX

MEDALJE


Osvajači medalja u AK Novi Zagreb u 25 atletskih sezona 1979-2003

PRVENSTVA JUGOSLAVIJE

Prezime i Ime kategorija disciplina mjesto godina medalja
Sestovic Dragoljub mladi juniori kugla Ljubljana 1981 zlatna
Radovanovic Zoran seniori motka Varazdin 1989 broncan
Vukovic Miljenko stariji junior troskok Beograd 1989 srebrena
Virijevic Miroslav senior kladivo* Split 1989 broncana
*zimsko prvenstvo Jugoslavije u bacanjima

PRVENSTVA HRVATSKE

Prezime i Ime kategorija disciplina mjesto godina medalja
Sestovic Dragoljub mladi juniori kugla Split 1981 zlatna
Pasanec Sinisa mladi juniori 4x300m Zagreb 1982 broncana
Miseric Zlatko mladi junior 4x300 Zagreb 1982 broncana
Cicak Zlatko mladi junior 4x300 Zagreb 1982 broncana
Dusak Mario mladi junior 4X300 Zagreb 1982 broncana
Jankovic Sanja mlada juniorka kugla Rijeka 1982 zlatna
Trajkovic Dragomir stariji junior 200m Osijek 1983 srebrena
Trajkovic Dragomir stariji junior 800m Rijeka 1983 broncana
Jankovic Sanja seniorke disk Split 1983 broncana
Jankovic Sanja starije juniorke disk Osijek 1983 broncana
Jankovic Sanja mlade juniorke disk Pula 1983 broncana
Omerzu Ales mladi juniori kladivo Rijeka 1983 broncana
Rusiti Afrim mladi juniori 2000zap Zagreb 1985 broncana
Misura Snjezana starija juniorka vis Karlovac 1986 srebrna
Zerjavic Ivica stariji junior dalj Varazdin 1987 srebrna
Gvoic Gordana starija juniorka 1oopr Karlovac 1987 srebrna
Gvoic Gordana starija juniorka 200 Karlovac 1987 broncana
Gvoic Gordana starija juniorka vis Karlovac 1987 broncana
Krezovic Aleksandra starija juniorka 400pr Karlovac 1987 broncana
Kosanovic Ratko senior desetoboj Zagreb 1988 srebrna
Pasanec Mario stariji junior desetoboj Zagreb 1988 srebrna
Gvoic Gordana starija juniorka sedmoboj Zagreb 1988 zlatna
Dak Sanja mlada juniorka troboj Zagreb 1988 broncana
Trajkovic Dragomir senior 4x100 Osijek 1988 broncana
Pasanec Mario senior 4x100 Osijek 1988 broncana
Visekruna Aleksandar senior 4x100 Osijek 1988 broncana
Ruzic Mladen senior 4x100 Osijek 1988 broncana
Ruzic Mladen senior 4x400 Osijek 1988 srebrna
Trajkovic Dragomir senior 4x400 Osijek 1988 srebrna
Pasanec Mario senior 4x400 Osijek 1988 srebrna
Visekruna Aleksandar senior 4x400 Osijek 1988 srebrna
Pasanec Mario stariji junior 4x100 Pula 1988 srebrna
Poljak Marin stariji junior 4x100 Pula 1988 srebrna
Visakruna Aleksandar stariji junior 4x100 Pula 1988 srebrna
Bosanac Davor stariji junior 4x100 Pula 1988 srebrna
Pasanec Mario stariji junior 4x400 Pula 1988 srebrna
Poljak Marin stariji junior 4x400 Pula 1988 srebrna
Visekruna Aleksandar stariji junior 4x400 Pula 1988 srebrna
Bosanac Davor stariji junior 4x400 Pula 1988 srebrna
Raskovic Aleksandar mladi junior vis Zagreb 1988 broncana
Pasanec Mario stariji junior 400pr Pula 1988 srebrna
Gvoic Gordana starija juniorka 200 Varazdin 1988 srebrna
Gvoic Gordana starija juniorka 100 Varazdin 1988 broncana
Gvojceta Kristina starija juniorka koplje Varazdin 1988 broncana
Celjak Dubravko senior maraton ? 1988 zlatna
Robert Spanic senior kros 12km Zagreb 1989 broncana
Spanic Paripovic Klescic seniori mom12km Zagreb 1989 zlatna
Cakalo Milovan mladi junior 3000 Zagreb 1989 broncana
Budisa Lidija seniorka sedmoboj Zagreb 1989 zlatna
Kovac Ella seniorka sedmoboj Zagreb 1989 srebrna
Marinic Ana seniorka sedmoboj Zagreb 1989 broncana
Sencar Damir stariji junior desetoboj Zagreb 1989 srebrna
Benko Tomislav stariji junior desetoboj Zagreb 1989 broncana
Radovanovic Zoran seniori motka ? 1989 zlatna
Trajkovic Dragomir seniori 4x400 ? 1989 zlatna
Visekruna Aleksandar seniori 4x400 ? 1989 zlatna
Ruzic Mladen senior 4x400 ? 1989 zlatna
Dusak Mario senior 4x400 ? 1989 zlatna
Paripovic Drago senior 5000 ? 1989 srebrna
Pasanec Mario stariji junior 400pr Split 1989 srebrna
Vukovic Miljenko stariji junior troskok Split 1989 zlatna
Vukovic Miljenko stariji junior dalj Split 1989 broncana
Krpan Josip senior polumaraton ? 1990 srebrna
Buinjac Tihomir stariji junior 200 Split 1990 broncana
Trbusic Andelko stariji junior koplje Split 1990 srebrna
Milivojevic Lana kadetkinja kugla Split 1990 broncana
Buinjac Tihomir stariji junior 200 Osijek 1991 srebrna
Trbusic Andelko stariji junior koplje Osijek 1991 zlatna
Milivojevic Lana mlada juniorka kugla Zagreb 1991 broncana
Pijaca Kreso kadet koplje Rijeka 1992 srebrna
Milivojevic Lana kadetkinja kugla Rijeka 1992 zlatna
Milivojevic Lana Kadetkinja koplje Rijeka 1992 zlatna
Milivojevic Lana mlada juniorka koplje Pula 1992 broncana
Milivojevic Lana mlada juniorka kugla Pula 1992 broncana
Dundovic Marin kadet troboj Rijeka 1992 srebrna
Vugrinec Toni stariji junior 5km hod Zagreb 1993 zlatna
Ostermann Mojmir stariji junior 5km hod Zagreb 1993 srebrna
Vrljic Silvestar stariji junior 5km hod Zagreb 1993 broncana
Milivojevic Lana mlada juniorka disk Rijeka 1994 srebro
Milivojevic Lana mlada juniorka koplje Rijeka 1994 bronca
Mlivojevic Lana mlada juniorka kugla Rijeka 1994 zlatna
Pijaca Kreso kadet koplje Rijeka 1994 srebrna
Belas Nenad kadet troboj Osijek 1994 srebrna
Pijaca Kreso junior koplje Rijeka 1996 srebrna
Miolovic Slobodan senior 3000m zap Split 1997 zlatna
Bulic Mate senior 100 Split 1997 srebrena
Bulic Mate senior 100 Zagreb 1998 zlatna
Bulic Mate senior dalj Zagreb 1998 srebrna
Mijolovic Slobodan senior 3000zap Zagreb 1998 zlatna
Mijolovic Slobodan senior 3000 Zagreb 1998 srebrna
Bulic Mate senior desetoboj Split 1998 zlatna
Susic Klara seniorka 100 pr Zagreb 2002 broncana
Susic Klara mlada juniorka 100 pr Makarska 2002 zlatna
Susic Klara mlada juniorka 400 pr Makarska 2002 srebrena
Grmusa Sinisa mladi junior 110 pr Makarska 2002 broncana
Tomic Darko mladi junior 400 pr Makarska 2002 broncana
Valjak Mario mladi junior 4x100 Makarska 2002 broncana
Grmusa Sinisa mladi junior 4x100 Makarska 2002 broncana
Tomic Darko mladi junior 4x100 Makarska 2002 broncana
Lipic Tomislav mladi junior 4x100 Makarska 2002 broncana
Valjak Mario mladi junior 1x2x3x400 Makarska 2002 broncana
Lipic Tomislav mladi junior 1x2x3x400 Makarska 2002 broncana
Grmusa Sinisa mladi junior 1x2x3x400 Makarska 2002 broncana
Tomic Darko mladi junior 1x2x3x400 Makarska 2002 broncana
Seferi Denis kadet 100 Cakovec 2002 zlatna
Seferi Denis kadet 60 Cakovec 2002 zlatna
Grmusa Sinisa kadet 100pr Cakovec 2002 zlatna
Grmusa Sinisa kadet 300 pr Cakovec 2002 zlatna
Valjak Mario kadet 300 Cakovec 2002 broncana
Srebocan Domagoj kadet 4x100 Cakovec 2002 zlatna
Grmusa Sinisa kadet 4x100 Cakovec 2002 zlatna
Valjak Mario kadet 4x100 Cakovec 2002 zlatna
Seferi Denis kadet 4x100 Cakovec 2002 zlatna
Srebocan Domagoj kadet 4x300 Cakovec 2002 zlatna
Grmusa Sinisa kadet 4x300 Cakovec 2002 zlatna
Valjak Mario kadet 4x300 Cakovec 2002 zlatna
Seferi Denis kadet 4x300 Cakovec 2002 zlatna
Susic Klara kadetkinja 100pr Cakovec 2002 srebrena
Susic Klara kadetkinja 300 pr Cakovec 2002 zlatna
Susic Klara kadetkinja kugla Cakovec 2002 srebrena
Varda Nenad senior 110 pr Zagreb 2003 srebrena
Horvat Nikolina seniorka 400 pr Zagreb 2003 zlatna
Susic Klara seniorka 100 pr Zagreb 2003 broncana
Srebocan Domagoj senior 4x100 Zagreb 2003 broncana
Duic Davor senior 4x100 Zagreb 2003 broncana
Varda Nenad senior 4x100 Zagreb 2003 broncana
Lipic Tomislav senior 4x100 Zagreb 2003 broncana
Susic Klara starija juniorka 100 pr Cakovec 2003 broncana
Simic Ana starija juniorka vis Cakovec 2003 broncana
Susic Klara mlada juniorka 100 pr Cakovec 2003 broncana
Susic Klara mlada juniorka 400 pr Cakovec 2003 zlatna
Simic Ana mlada juniorka vis Cakovec 2003 zlatna
Srebocan Domagoj mladi junior 110 pr Cakovec 2003 broncana
Klancir Petar kadet 100 pr Makarska 2003 srebrena
Seferi Denis kadet 60 Makarska 2003 srebrena
Seferi Denis kadet 100 Makarska 2003 broncana
Radosevic Mario kadet troboj Makarska 2003 srebrena
Valek Tomislav kadet troboj Makarska 2003 broncana
Pezic Marta kadetkinja 100 pr Makarska 2003 srebrena
Balen Ana kadetkinja 600 Makarska 2003 srebrena
Brlek Ana kadetkinja 4x100 Makarska 2003 srebrena
Palic Maja kadetkinja 4x100 Makarska 2003 srebrena
Kecur Marina kadetkinja 4x100 Makarska 2003 srebrena
Strugar Viktorija kadetkinja 4x100 Makarska 2003 srebrena
Strugar Viktorija kadetkinja 4x300 Makarska 2003 srebrena
Loncarek Ivana kadetkinja 4x300 Makarska 2003 srebrena
Simic Ana kadetkinja 4x300 Makarska 2003 srebrena
Palic Maja kadetkinja 4x300 Makarska 2003 srebrena
Domagoj SREBOČAN junior 60 pr Zagreb 2004 zlatna
Davor DUIĆ junior 60 pr Zagreb 2004 brončana
Klara SUŠIĆ juniorka 60 pr Zagreb 2004 zlatna
Ines CIŽMEK juniorka 60 pr Zagreb 2004 srebrena
Martina BUJANIC juniorka 60 pr Zagreb 2004 brončana
Ana ŠIMIĆ juniorka vis Zagreb 2004 srebrena
Sandra PERKOVIĆ juniorka kugla Zagreb 2004 zlatna
Kristina HORVATIĆ juniorka kugla Zagreb 2004 srebrena
Ivana Drkelić juniorka kugla Zagreb 2004 brončana
Ivana BIRER seniorka 60 Zagreb 2004 brončana
Ines ČIŽMEK seniorka 60 pr Zagreb 2004 brončana
Ana ŠIMIĆ seniorka vis Zagreb 2004 srebrena
Nenad VARDA senior desetoboj Zagreb 2004 brončana
Davor DUIĆ junior desetoboj Zagreb 2004 zlatna
Petar KLANČIR ml. junior sedmoboj Zagreb 2004 srebrena
Tomislav VALEK ml. junior sedmoboj Zagreb 2004 brončana
Ines ČIŽMEK seniorka sedmoboj Zagreb 2004 srebrena
Petar KLANČIR ml. junior 110 pr Čakovec 2004 brončana
Denis SEFERI ml. junior 4×100 Čakovec 2004 brončana
Marko DADIĆ ml. junior 4×100 Čakovec 2004 brončana
Tomislav VALEK ml. junior 4×100 Čakovec 2004 brončana
Petar KLANČIR ml. junior 4×100 Čakovec 2004 brončana
Viktorija STRUGAR ml. juniorke 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Maja PALIĆ ml. juniorke 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Maja DUMBOVIĆ ml. juniorke 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Ivana LONČAREK ml. juniorke 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Petar KLANČIR ml. junior 400 pr Čakovec 2004 srebrena
Ana ŠIMIĆ ml. juniorke vis Čakovec 2004 srebrena
Sandra PERKOVIĆ ml. juniorke kugla Čakovec 2004 brončana
Viktorija STRUGAR ml. juniorke 1×2×3×400 Čakovec 2004 brončana
Ivana LONČAREK ml. juniorke 1×2×3×400 Čakovec 2004 brončana
Maja DUMBOVIĆ ml. juniorke 1×2×3×400 Čakovec 2004 brončana
Patricija PAVIĆ ml. juniorke 1×2×3×400 Čakovec 2004 brončana
Denis NOVAKOVIĆ dječaci 60 Makarska 2004 srebrena
Petar KLANČIR dječaci 100 pr Makarska 2004 zlatna
Marko BUNČIĆ dječaci 4×100 Makarska 2004 zlatna
Siniša Tot dječaci 4×100 Makarska 2004 zlatna
Denis Novaković dječaci 4×100 Makarska 2004 zlatna
Petar Klančir dječaci 4×100 Makarska 2004 zlatna
Siniša GRMUŠA junior 110 pr Čakovec 2004 zlatna
Marko PRUGOVEČKI junior dalj Čakovec 2004 zlatna
Nikolina HORVAT juniorka 400 Čakovec 2004 zlatna
Viktorija STRUGAR juniorka 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Nikolina HORVAT juniorka 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Maja DUMBOVIĆ juniorka 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Maja PALIĆ juniorka 4×100 Čakovec 2004 srebrena
Marko PRUGOVEČKI junior troskok Čakovec 2004 srebrena
Ana ŠIMIĆ juniorka vis Čakovec 2004 srebrena
Nenad VARDA senior 110 pr Zagreb 2004 zlatna
Siniša GRMUŠA senior 110 pr Zagreb 2004 srebrena
Marina BANOVIĆ seniorka 100 Zagreb 2004 brončana
Marina BANOVIĆ seniorka 200 Zagreb 2004 zlatna
Marina BANOVIĆ seniorka 4×400 Zagreb 2004 brončana
Dragica Podgorski seniorka 4×400 Zagreb 2004 brončana
Ivana Birer seniorka 4×400 Zagreb 2004 brončana
Ana Balen seniorka 4×400 Zagreb 2004 brončana
Miroslav MILIVOJEVIĆ veteran koplje Varaždin 2004 zlatna
Melita MILIVOJEVIC-BOGATEC veteranka koplje Varaždin 2004 zlatna
Miroslav MILIVOJEVIĆ veteran disk Varaždin 2004 zlatna
Melita MILIVOJEVIC-BOGATEC veteranka disk Varaždin 2004 zlatna
Marko PRUGOVEČKI ml. senior dalj Zagreb 2004 srebrena
Neven KOVAČEV ml. senior kugla Zagreb 2004 broncana
Neven KOVAČEV ml. senior kladivo Zagreb 2004 broncana
Davor DUIĆ ml. senior 4×100 Zagreb 2004 srebrena
Mario VALJAK ml. senior 4×100 Zagreb 2004 srebrena
Marko PRUGOVEČKI ml. senior 4×100 Zagreb 2004 srebrena
Tomislav LIPIĆ ml. senior 4×100 Zagreb 2004 srebrena